O firmie


Biuro rachunkowe Equity Investments S.A. świadczy wyspecjalizowane usługi outsourcingu dla średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie:

 

  • Finansów i księgowości;
  • Kadr i płac;
  • Controllingu i analiz;
  • Doradztwa i szkoleń;


Nasza firma powstała po to, aby dostarczać swoim partnerom rozwiązań wykraczających poza zakres usług tradycyjnego biura rachunkowego.
 

Naszą misją jest dostarczanie użytecznych i wysokiej jakości informacji związanych ściśle z prowadzoną przez klienta działalnością gospodarczą. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania i informacje znacząco wpływały na wzrost wartości przedsięwzięć gospodarczych naszych klientów.
 

Jesteśmy firmą doradczą, której zatrudnione osoby mają wieloletnie doświadczenie w finansach i księgowości oraz prowadzeniu rozliczeń pracowniczych i doradztwie. Tworzymy zespół ponad 30-tu specjalistów zdolnych szybko i skutecznie reagować na potrzeby Klientów, z dziedziny: rachunkowości, finansów, prawa pracy, ekonomii i wielu innych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
 

Naszymi klientami są między innymi:

 

  • spółki prawa handlowego, spółki cywilne, działalności gospodarcze osób fizycznych; 
  • firmy handlowe, usługowe, produkcyjne;
  • z powodzeniem realizujemy obsługę księgową i płacową dużych przedsiębiorstw i grup kapitałowych.

 

Wykraczając poza standardowe zadania firm księgowych realizujemy specyficzne oczekiwania naszych Klientów w zakresie raportów, analiz na potrzeby zarządów.
Dostarczane przez nas usługi mają indywidualny charakter i są ściśle dostosowane do oczekiwań i potrzeb Klientów.
 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT