Partnerzy technologiczni


Realizując dla naszych Klientów projekty z wielu różnych dziedzin blisko współpracujemy z liderami rynku w swoich branżach. Inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które wspierają naszą bieżącą pracę.

 


Nasi Partnerzy:

 

 

Soneta Sp. z o.o. to jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce, którzy tworzą oprogramowanie dla biznesu już od 20 lat.

Oprogramowanie enova jest nowoczesnym, zintegrowanym systemem zarządzania firmą dla średnich przedsiębiorstw.

 

www.enova.pl

 

Case study: Enova w nowoczesnej firmie outsourcingowej

 

 

INTENSE GROUP to zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się systemami wspomagającymi zarządzanie firmą, systemami klasy Business Intelligence, zagadnieniami controllingu i rachunkowości zarządczej oraz rozwojem i wykorzystaniem technologii informatycznych w biznesie.

Systemy Business Intelligence i Workflow z których korzystamy należą do najnowoczesnejszych na rynku rozwiązań w swojej klasie.

 

www.intense.pl

 

Case study: Innowacyjny projekt w Equity Investments S.A.

 

 

New Desert jest firmą bazującą na wieloletnich doświadczeniach programistów i projektantów systemów informatycznych. W ofercie firmy New Desert znajdują się autorskie rozwiązania informatyczne (systemy internetowe i intranetowe) pisane na indywidualne zamówienie klientów. Equity Investments S.A. korzysta z innowacyjnych rozwiązań CMS i portalowych NewDesert oraz usług integracji systemów.

 

www.newdesert.pl

 

 

  

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT