Księgowość on-line


Nasi Klienci wymagają od nas szybkiego przepływu informacji, łatwości kontaktu i przekazywania dokumentów oraz dostępu do informacji zarządczej, pochodzącej z bieżących danych księgowych i kadrowo-płacowych.

 

Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem umożliwiającym elektroniczny obieg dokumentów i informacji pomiędzy naszym biurem a klientami (system Workflow).

 

W przypadku realizacji procesów kadrowo-płacowych udostępniamy naszym Klientom dostęp do dedykowanej funkcjonalności rejestracji czasu pracy pracowników Klienta (system Pośrednik).

 

Naszym Klientom za pośrednictwem dostępu do zdalnych pulpitów udostępniamy także usługę controllingu on-line (system Business Intelligence).

 

Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w Equity Investments S.A. menedżerowie uzyskują dostęp do aktualnych danych o stanie swojej firmy 24 godz na dobę, 7 dni w tygodniu i z dowolnego miejsca, za pośrednictwem sieci Internet.

 

Nasi Klienci mogą uzyskać stały wgląd w swoje bieżące dane finansowe, bez konieczności kontaktowania się z biurem.

 

W rozszerzonej opcji usługi, Klient może również korzystać z modułów oprogramowania udostępnionych przez Equity Investments S.A. do prowadzenia sprzedaży i magazynu, które dzięki sieci Internet połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez naszych Ekspertów. Dzięki takiemu rozwiązaniu współpraca Klient-Biuro księgowe odbywa się na bieżąco.

 

Realizujemy w praktyce ideę outsourcingu on-line.

 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT