Branża Ochrona i czystość


W naszej firmie stawiamy na innowacyjność nie tylko technologiczną ale również na kreowanie nowych trendów w świadczeniu usług dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Poddaliśmy analizie procesy zachodzące w obsłudze naszych klientów i na bazie tych doświadczeń opracowaliśmy ofertę zróżnicowaną branżowo. To zupełnie nowatorskie podejście do outsourcingu. Dzięki temu możemy lepiej trafić w potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów i zaproponować usługi sprofilowane czyli uwzględniające specyficzne wymagania konkretnych sektorów.

 

Dla firm sektora  ochrony mienia i usług czystościowych (firmy wymagające analiz rentowności kontraktów, obiektów itp.)  w szczególności zatrudniających osoby niepełnosprawne (wymagające znajomości rozliczeń dofinansowań PFRON i SOD) oferujemy kompleksową, branżową usługę:

  • Outsourcingu finansów i księgowości;
  • Outsourcingu kadr i płac (w tym dofinansowań osób niepełnosprawnych);
  • Outsourcingu controllingu i analiz;
  • Doradztwa.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowym poznaniem możliwości jakie w ramach usług outsourcingowych możemy zaproponować przedsiębiorstwom branży ochrony mienia i usług czystościowych – zapraszamy do kontaktu z naszymi Ekspertami.

 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT