Branża ZPCHR


W naszej firmie stawiamy na innowacyjność nie tylko technologiczną ale również na kreowanie nowych trendów w świadczeniu usług dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Poddaliśmy analizie procesy zachodzące w obsłudze naszych klientów i na bazie tych doświadczeń opracowaliśmy ofertę zróżnicowaną branżowo. To zupełnie nowatorskie podejście do outsourcingu. Dzięki temu możemy lepiej trafić w potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów i zaproponować usługi sprofilowane czyli uwzględniające specyficzne wymagania konkretnych sektorów.

 

Specyfika zarówno księgowości jak i kadr-płac w firmach posiadających status Zakładu Pracy Chronionej znacząco odbiega od standardów stosowanych w pozostałych przedsiębiorstwach.

 

Te istotne różnice i wymagania jakie muszą spełniać wobec Urzędów Zakłady Pracy Chronionej wymagają od firmy outsourcingowej dużego doświadczenia w obsłudze tego rodzaju podmiotów.

 

Equity Investments S.A. posiada duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń kadrowo-płacowych ZPCHR zatrudniających tysiące pracowników.

 

Dla Zakładów Pracy Chronionej (a także firm z Rynku Otwartego zatrudniających osoby niepełnosprawne) oferujemy kompleksową, branżową usługę:

  • Outsourcingu finansów i księgowości;
  • Outsourcingu kadr i płac (i rozliczeń dofinansowań PFRON i SOD);
  • Outsourcingu controllingu i analiz;
  • Doradztwa.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowym poznaniem możliwości jakie w ramach usług outsourcingowych możemy zaproponować Zakładom Pracy Chronionej (a także firmom z Rynku Otwartego zatrudniającym osoby niepełnosprawne) – zapraszamy do kontaktu z naszymi Ekspertami.

 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT