Branża produkcyjna


W naszej firmie stawiamy na innowacyjność nie tylko technologiczną ale również na kreowanie nowych trendów w świadczeniu usług dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Poddaliśmy analizie procesy zachodzące w obsłudze naszych klientów i na bazie tych doświadczeń opracowaliśmy ofertę zróżnicowaną branżowo. To zupełnie nowatorskie podejście do outsourcingu. Dzięki temu możemy lepiej trafić w potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów i zaproponować usługi sprofilowane czyli uwzględniające specyficzne wymagania konkretnych sektorów.


Branża produkcyjna wymaga od nas oferty ściśle dopasowanej do specyfiki sektora zarówno w obszarze prawno-podatkowym jak i controllingowym.


Sprawny system księgowości, rozliczeń płacowych pracowników produkcyjnych oraz controlingu stanowi podstawowe narzędzie uzyskiwania informacji zarządczej, weryfikującej w czasie rzeczywistym opracowane plany oraz budżety. Szczególna istotne staje się to właśnie w działalności produkcyjnej, gdzie mamy do czynienia z koniecznością zaangażowania pracy ludzi, maszyn i zamrożenia znacznych aktywów w zapasach, produkcji w toku oraz inwestycjach aby móc realizować procesy technologiczne.

 

Zapewnienie płynności finansowej w firmie produkcyjnej stanowi złożony problem i koniecznym jest uwzględnienie specyfiki działalności produkcyjnej w procesie projektowania systemu księgowego i controlingowego.

 

Dla firm sektora produkcyjnego oferujemy kompleksową, branżową usługę:

  • Outsourcingu finansów i księgowości;
  • Outsourcingu kadr i płac;
  • Outsourcingu controllingu i analiz;
  • Doradztwa.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowym poznaniem możliwości jakie w ramach usług outsourcingowych możemy zaproponować przedsiębiorstwom produkcyjnym – zapraszamy do kontaktu z naszymi Ekspertami.

 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT