Informatyczne Systemy Zarządzania


Soneta Sp. z o.o. to jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce, którzy tworzą oprogramowanie dla biznesu już od 20 lat.

Oprogramowanie enova jest nowoczesnym, zintegrowanym systemem zarządzania firmą dla średnich przedsiębiorstw.

 

www.enova.pl

 

Case study: Enova w nowoczesnej firmie outsourcingowej

 

 

INTENSE GROUP to zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się systemami wspomagającymi zarządzanie firmą, systemami klasy Business Intelligence, zagadnieniami controllingu i rachunkowości zarządczej oraz rozwojem i wykorzystaniem technologii informatycznych w biznesie.

Systemy Business Intelligence i Workflow z których korzystamy należą do najnowoczesnejszych na rynku rozwiązań w swojej klasie.

 

www.intense.pl

 

Case study: Innowacyjny projekt w Equity Investments S.A.

 

 

New Desert jest firmą bazującą na wieloletnich doświadczeniach programistów i projektantów systemów informatycznych. W ofercie firmy New Desert znajdują się autorskie rozwiązania informatyczne (systemy internetowe i intranetowe) pisane na indywidualne zamówienie klientów. Equity Investments S.A. korzysta z innowacyjnych rozwiązań CMS i portalowych NewDesert oraz usług integracji systemów.

 

www.newdesert.pl

 

 

 

 

Nova-Vision – firma pracująca w oparciu o sieć partnerów merytorycznych i technologicznych. Firmę stanowi zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w budowaniu systemów informatycznych różnych kategorii, wspierających procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwach. Dzięki ogólnej dostępności elektronicznych kanałów komunikacyjnych realizuje projekty dla Klientów krajowych i zagranicznych. Pracuje zarówno w oparciu o zdalne przeprowadzanie prezentacji, konferencji oraz spotkań analitycznych, jak również o tradycyjne, bezpośrednie metody pracy. Posiada doświadczenie w pracy przy projektach realizowanych ze środków Funduszy Europejskich. Obszar działań Nova-Vision można podzielić na dwa obszary:


•   Rozwój oraz dystrybucja własnego systemu webowego łączącego w sobie cechy systemów klasy CRM / WorkFlow / BI
•   Produkcja oprogramowania dedykowanego - dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.


Firma Nova-Vision - pracuje w oparciu o następujące technologie:
Bazy danych: Microsoft SQL Server, Oracle Database, MySQL
Hurtownie danych: Microsoft SQL Server Analysis Services (SSAS), Oracle Warehouse
Aplikacje okienkowe: .NET – C#, Basic, Aplikacje webowe, PHP, IIS, ASPX, ASP
 

www.nova-vision.pl

 

 

  

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT