Szkolenia dla biznesu


NoweMotywacje

O Firmie

 

Nowe Motywacje to firma szkoleniowo-doradcza. Specjalizuje się w szeroko pojętym rozwoju i doskonaleniu zasobów ludzkich, pod kątem skutecznej realizacji wyznaczonych celów. Spółka jest jedną z największych w Polsce firm oferujących szkolenia miękkie dla biznesu i administracji. Usługi szkoleniowe wpisuje w szerszy proces współpracy z Klientami – obejmuje on analizę sytuacji biznesowej, różnego rodzaju testy, konsultacje merytoryczne oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do konkretnego wyzwania lub problemu.

Model współpracy z Klientami proponowany przez Nowe Motywacje wyróżnia spółkę na tle rynku szkoleniowego. Firma podkreśla wartość, jaka wynika z wpisywania usług szkoleniowych w rzeczywiste konteksty biznesowe i organizacyjne Klientów. Dzięki doradztwu Klienci skuteczniej osiągają założone cele.

Nowe Motywacje działają od 1997 roku. Obecnie jest to grono blisko 100 trenerów, konsultantów i ekspertów, skupionych w wyspecjalizowanych centrach kompetencyjnych, które dostarczają rozwiązania i know-how w następujących dziedzinach:
• przywództwo i zarządzanie,
• doskonalenie sprzedaży i obsługi klienta,
• rozwój kompetencji w organizacji,
• narzędzia wspomagające obszar HR,
• zarządzanie projektami,
• integracja i eventy,
• zarządzanie projektami UE.

Spółka jest członkiem międzynarodowej grupy szkoleniowo-doradczej Schouten Global posiadającej swoje przedstawicielstwa w Europie, w Chinach i w Ameryce Południowej. Na liście klientów firmy znajdują się m.in. największe w Polsce przedsiębiorstwa i jednostki administracji państwowej, a także średnie firmy. Dotychczas Nowe Motywacje rozwinęły kompetencje ponad 150 000 pracowników.


Kontakt

 

www.nowemotywacje.pl
 

Zadaj pytanie Ekspetowi: www.doradztwo@eisa.net.pl

 


NewSkills

O Firmie

 

NewSkills to skuteczna firma szkoleniowa, oferująca wiedzę i doświadczenie z zakresu sprzedaży i zarządzania.
System szkoleniowy NewSkills w unikalny sposób łączy praktyczne techniki sprzedażowe z uniwersalną wiedzą z zakresu psychologii społecznej. Takie połączenie pozwala na optymalny wybór drogi postępowania, zależnie od sytuacji, uwarunkowań oraz osobowości Klienta.

Szkolenia dla Klientów EISA prowadzi Piotr Pawłowski
 

Piotr Pawłowski, z wykształcenia inżynier elektronik, z zawodu menedżer, obecnie trener, coach i właściciel firmy szkoleniowej NewSkills. Przez ponad 15 lat zarządzał sprzedażą w wiodących firmach sektora IT i Telco (m.in. AB SA., COMARCH SA., GTS Energis). Ekspert w zakresie wywierania wpływu (wykładał m.in. dla Polskiej Akademii Umiejętności), sprzedaży, systemów motywacyjnych oraz budowania zespołu. Twórca systemu szkoleniowego NewSkills.


Dla Klientów EISA firma NewSkills oferuje 10% rabat na wszystkie usługi szkoleniowe.

 

Kontakt


www.newskills.pl
 

Zadaj pytanie Ekspertowi: doradztwo@eisa.net.pl

 

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala Katowice:

ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

  Partnerzy:

 

 

Projekt i wykonanie NEW DESERT